Lot n°0152

MULLER (P.L.). - Onze gouden eeuw. De Republiek der Vereenigde Nederlanden in haar bloeitijd. Geïllustreerd onder toezicht van J.H.W. Unger. T.1. De opkomst.- T.2. De bloeitijd.- T.3. De laatste Jaren. Antw., De Nederlandsche Boekhandel, s.d., 3 vol. 4°, ill. in- et h. t. en noir, demi-veau blond glacé à coins, dos lisses ornés, pièces de titre et de tomaison brunes, plat sup. taché (t. 1), rouss.
Estimation: 25/50€
Adjugé: 40€