Lot n°0143

DE SCHUYTER (Jan). - Geheime bladzijden uit het heldenboek van den weerstand. Teekeningen van Willy Mertens. Antw., 't Lantaarntje, 1946, in-12, br., couv. défraîchie./ Beknopte geschiedenis van de 7de, 17de en 27ste linieregimenten naar de documentatie van de geschiedkundige afdeling van de algemene staf van het leger. Brussel, Van Muysewinkel, s.d., 8°, 6 cartes, br./ AKERSEN (J.). Geteisterd België of de inval der Duitschers (1914-1918). Antw., Patria, s.d., gd 8°, ill., br., couv. défraîchie avec manques./ REGAMEY (F.). La Caricature allemande pendant la guerre. Nancy-P.-Strasbourg, Berger-Levrault, s.d., 4°, ill., br., couv. défraîchie, étiquette ex-libris au 1er f. blanc./ Ens. 3 vol.
Estimation: 20/50€
Adjugé: 30€