Lot n°0069

- FULLER (Thomas). Pharmacopoeia extemporanea, sive praescriptorum chilias, in qua remediorum elegantium et efficacium Paradigmata, ad omnes fere medendi Intentiones accommodata, candide proponuntur. Lugduni Batavorum, Apud Conr. et Geor. Wishoff, 1734, in-12, (32)-382-(28) p., plein veau, dos à nerfs orné (minuscule manque à la coiffe infér.). Bel exemplaire.
Estimation: 50/75€
Adjugé: 30€