Lot n°0069

- WIAERDA (Henricus). Naauwkeurige verhandelinge van de eerste uytvindingen en uytvinders. Van veele der voornaamsste, zo oude als nieuwe konsten en wetenschappen [...]. Amsterdam, Peter Alde Weereldt, 1733, in-12, [28, dont titre-frontispice et titre]-336-[2 (Catalogus)] p., plein vélin de l'époque (lég. traces de manipulation). Curieux ouvrage intéressant par le choix des inventeurs et inventions (70) : LV van de Philosophia ; LVII Van de Termometer ; LXIII van de Bomben, etc. Rare.
Estimation: 50/75€
Adjugé: 130€