Lot n°0064

- [VAN HOOGSTRATEN, David]. Beschyving der Heidensche Goden en Godinnen, getogen uit de Fabelschyveren en oude Dichteren. Amsterdam, Nicolaas ten Horn, 1716, in-12, titre-frontispice, titre, [8]-261-[31] p., 16 pl. h. t. (deux personnages par figure), plein vélin de l'époque. David van Hoogstraten (1658-1724) est un philologue néerlandais.
Estimation: 40/80€
Adjugé: 110€